הנחה 10% לחיילים ואזרחים ותיקים

פיברומיאלגיה

כאבי השרירים לא עוזבים אתכם? מרגישים עייפים ובלי אנרגיה? לא ישנים טוב בלילה? רופאים אבחנו שיש לכם פיברומיאלגיה אבל לאף אחד אין פתרון אמיתי לכאב שלכם? הגעתם למקום הנכון. הכירו את השיטה שלא נותנת לכאב סיכוי לשרוד! בואו נבין מהי פיברומיאלגיה ואיך שיטת תירם יכולה לעזור לכם בדרך טבעית לחלוטין!

מהי פיברומיאלגיה?

המשמעות המילולית של פיברומיאלגיה  (באנגלית: Fibromyalgia) בעולם הרפואה הקונבנציונאלית היא כאב ברקמת החיבור ובשרירים, ושם המחלה בעברית הוא דאבת השרירים. 

מדובר בכאב כרוני מפושט וברגישות עזה על פני מקומות רבים בגוף בצירוף עייפות, חולשה ויכול להתלוות לאנשים אשר סובלים מחרדות ודיכאונות .

התסמונת פוגעת קשות ברמת התפקוד המקצועי, החברתי והמשפחתי של הלוקים בה. 

לדברי ד”ר ואלרי אלוש, מנהלת המרפאה לפיברומיאלגיה במרכז הרפואי תל אביב (איכילוב) ומנהלת קהילת פיברומיאלגיה ב’כמוני’, “נכון להיום אין בדיקה רפואית שיכולה לאשר או לשלול קיומה של פיברומיאלגיה.

פיברומיאלגיה

טיפול באמצעות פריקת החוויה הרגשית

איך ניתן לרפא כאבים כרוניים בעקבות פיברומיאלגיה בעזרת שיטת תירם ?

בשיטת תירם אנו מאמינים ומרגישים שכל כאב כרוני הוא רגש כלוא שהמוח מאחסן בתוך גופינו, בשרירים, במערכת העצבים, באיברים ובכל תא ותא בגוף, 

הייחודיות של השיטה היא היכולת לפרוק את אותם רגשות כלואים מתוך הגוף ובכך לשחרר את הכאב לתמיד מתוכנו! 

איך אנחנו עושים את זה?

בכדי לרפא כאב כרוני בשיטת תירם, נהיה חייבים לפתוח את הנשימה הסרעפתית מחדש! ללא נשימה מלאה, המוח והמערכת החיסונית יתקשו לרפא את הכאב וליצור שינוי באדם. בנוסף, נצטרך לזהות דפוסי חשיבה והרגלים אשר גורמים למוח לייצר את אותו כאב בגוף ובהרגשה כל פעם מחדש ולהחליף אותם בדפוסים אשר יגרמו למוח לשדר לגוף רוגע ושלווה. 

כאב כרוני זהו איתות שמשהו לא מסונכרן בין הגוף והנפש ולכן, כל עוד נחזור על אותם דפוסים, המוח ימשיך לאותת מצוקה אשר תתבטא בכאב כרוני בגוף.

השיטה משלבת נשימה ומגע במסלולי כאב עפ”י השיטה, אשר עוקפת את המוח המודע ומצליחה להיכנס לחוויות הרגשיות, בדיוק איפה שהמוח מאחסן אותם. 

לכל אדם הרגש חי באזורים אחרים בגוף, גם במקרים כמו פיברומיאלגיה, הכאב יתבטא אחרת בין אדם לאדם ולכן צריך לדעת לאתר ולחבר בין כל נקודות הכאב וליצור מסלול טיפול מדויק לצרכי המטופל לריפוי אותו רגש כלוא ורק כאשר אותם רגשות כלואים ישתחררו מהגוף, אותו אדם יחזור לחיות חיים נורמליים וללא כאבים כרוניים.

צרו קשר בנושא פיברומיאלגיה

הגיעו לפגישת ייעוץ

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

banner popup
דילוג לתוכן