מהי שיטת תירם?

שיטת תירם הינה שיטת טיפול פורצת דרך הפועלת לפי 3 מסלולי כאב ייחודיים האחראים לכאב פיזי ורגשי. שיטת תירם מאזנת בין התפקוד של הגוף והנפש ע”י שחרור הכאב הפיזי והחוויה הרגשית מתוך השרירים, המפרקים, הרקמות ומכל תא ותא בגופינו. השיטה משלבת נשימה מודעת, דיקור מערבי ומגע עמוק ומדויק בעומק הכאב (מדויק הרבה מעבר למה שאתם יכולים לדמיין)

שיטת תירם מאמינה שלכל כאב יש סיבה. כאב זה הדרך של הגוף והנפש לסמן לנו שמשהו במכונה שלנו לא עובד כמו שצריך, בפן הפיזי או הרגשי. רבים מתעלמים מהעובדה (במודע או לא) וגורמים לגוף לסמן בצורה חזקה/כואבת יותר. כאשר אין מודעות גבוהה לגורמים האחראים לכאב, ולא משנה אם זה כאב פיזי או נפשי, אנחנו נחזור על אותן הפעולות היוצרות את הכאב ונקשה על הגוף והנפש לתפקד בצורה תקינה ומאוזנת. לגוף שלנו יש הוראות הפעלה ולכן, אם נלך נגדו אנו נפגע בתפקוד שלו.

טיפול בשיטת תירם

גיא תירם, מפתח השיטה, יאבחן ויאתר את כל נקודות הכאב שנפגעו בגופכם, ויצור מסלול המחבר ומקשר ביניהם. “כאשר נאתר ונטפל בכל נקודת הכאב לפי השיטה, נפרוק את הכאב הרגשי מתוך השרירים, ונפתח את הנשימה מחדש, ברוב מוחלט של המקרים, אנו נהיה חזקים מהכאב ונחזור לחיות חיים בריאים וללא כאבים בגוף ובנפש.”

נפתרים מהכאב בשיטת תירם

באלו מקרים שיטת תירם יכולה לעזור?

צרו קשר בנושאי שיטת תירם
דילוג לתוכן