הנחה 10% לחיילים ואזרחים ותיקים

טיפול בסיאטיקה

מרגישים כאבים מהגב לעכוז עם הקרנה חזקה לרגליים? בטח אבחנו לכם סיאטיקה. אבל מה עוזרת האבחנה אם אין לאף אחד פתרון אמיתי לכאב שלכם? הנה… סוף סוף מצאתם (:

במרכז תירם 97% הצלחה לטיפול בסיאטיקה! הגיע הזמן שתפסיקו לצרוך תרופות שהורסות את הכבד והמערכות החיוניות של הגוף, תפסיקו לקבל זריקות מיותרות ותפסיקו להוציא את מיטב כספכם על טיפולים לא יעילים. זה הרגע לשים סוף לשורש הכאב, ולא לכסות סימפטומים עם “פלסטרים”!

אז מהו סיאטיקה? ואיך נוכל לעזור לכם להיפרד מהכאב אחת ולתמיד? 

סיאטיקה (אישיאס) זהו כאב דלקתי המגיע מלחץ על עצב הסיאטי (Sciatic nerve) המכונה “אישיאס”.

עצב הסיאטי מתחיל בגב התחתון בחוליות- L4 L5 S1 S2 S3 יורד לכיוון שריר הישבן הנקרא: Piriformis וממשיך לכיוון הרגל האחורית השוק והשוקית ועד לאצבעות.

ברוב המקרים, לחץ על עצב הסיאטי יגיע עקב פריצה או בלט דיסק בחוליות אלו.

לחץ על העצב יגרום לכאבים חזקים באזור הגב והישבן ויכול להמשיך לאורך הירך, הברך, השוק וכף הרגל.

הכאב מלווה בתחושת הירדמות של הרגל וגורם להגבלה בתנועה, תסכול וחוסר אונים של אנשים רבים ברחבי העולם.

הכאב מופיע בד”כ בגילאי 30-60 ויכול להימשך שבועות וחודשים רבים.

לחץ על העצב למשך זמןיכול לגרום לכיווץ רציף וממושך של שרירים נוספים בגב ובישבן וליצור דלקות נוספותדבר זה 

לגרום להחלמה ארוכה יותרלכן חשוב לטפל במהרה ולהימנע מכאבים בלתי פוסקים.

גיא תירם מסביר: ככה תיפרדו מהכאב אחת ולתמיד!

הפתרון: טיפול ממוקד ומדויק במרכז תירם:

במרכז תירם אנו עובדים בשיטה ייחודית “שיטת תירם” בעזרת השיטה אנו נאתר ע”י מגע את כל הנקודות המדויקות שנפגעו כתוצאה מהלחץ בעצב הסיאטי ונטפל בהן בעזרת דיקור מערבי, מגע מרפא וטכניקות נשימה מתקדמות.

כאשר אנו לוחצים או מדקרים במסלולי הכאב עפ”י השיטה, אנו “פוצעים” את השרירים “מגרים״ אותם וגורמים למיקרו טראומה באזור, המוח מבין שאותם שרירים “פצועים” והוא ידאג להזרמה מוגברת של אנדרופיינים, כדוריות דם לבנות וכל מה שהגוף צריך בכדי לרפא את ה”פצע”. בדיוק כמו שהגוף יזהה חתך מסוים בעור וירפא אותו בצורה אוטומטית. הזרמת דם מוגברת לאותם שרירים יחזירו תנועה מלאה ואלסטיות לשרירים ותגרום לדלקת להיעלם, אך בכדי שזה באמת יעבור לגמרי כאילו לא היה, חייב לדעת לחבר בין כל נקודות הכאב המייצרות לחץ על הדיסקים ועל העצב הסיאטי וליצור את המסלול טיפול הנכון לאותו מטופל! וזה החלק הקריטי, זה לא באמת קשה להניח מחט על הגוף, צריך לדעת איפה ואיך! 

אנו נצטרך לבצע טיפול כל פרק זמן קצר (שיקבע לפי המצב) למשך מספר שבועות עד שהדלקת נעלמת באזורים הפגועים ועד שהשרירים והלחץ מהחוליות ומהעצב הסיאטי ירד לחלוטין! בנוסף לטיפול, נבין מה גרם לכאב, נשנה דפוסי חשיבה והרגלים לקויים ונדאג שהכאב לא יחזור שוב.

רוצים לשים סוף לכאב הנורא הזה אחת ולתמיד? צרו אתנו קשר.

הקשיבו למטופלים שלא האמינו איך הכאבים נעלמו תוך מספר טיפולים.

באלו מצבים של סיאטיקה לא נוכל לעזור?

לקביעת תור ולקבלת ייעוץ

הגיעו לפגישת ייעוץ

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

banner popup
דילוג לתוכן