אודות גיא תירם

הכירו את גיא תירם

מפתח שיטת תירם והבעלים של מכללת כנפיים

גיא תירם, יליד 1984, נשוי + 3, יוצא יחידה קרבית ובוגר משרד הביטחון. עוסק בתחום הטיפול משנת 2008, כיום הוא הבעלים של מרכז תירם בהרצליה פיתוח ומייסד שיטת תירם.

מעבר להיותו מטפל בכיר, גיא מוביל אנשים לשינוי אמיתי בחייהם, מעביר הרצאות וסדנאות אשר יוצרים שינוי מהשורש בכאב ובאדם.
גיא הוא דור 6 למשפחת מטפלים ידועה בעלי יכולות ריפוי גבוהות.
בהכשרתו, מטפל במגע רב תחומי, המטפל בכאב, פציעות ספורט, בעיות אקוטיות וכרוניות של כאבי שלד שריר, בעיות יציבה, בעיות פיזיות ונפשיות.
בעקבות סיפורו האישי, החליט לתרום את גופו לניסויים שהאמין שיוכלו ליצור שינוי אמיתי באנשים ולשפר את איכות חייהם בשילוב עם השכלתו, הניסיון שצבר ויכולת ההסתכלות שלו על האדם, פיתח גיא שיטה הייחודית לו, הזוכה להצלחה יוצאת דופן ומובילה את מטופליו לשינוי אמיתי.

גיא תירם

"הפריצה ששינתה את חיי" – סיפורו האישי של גיא

“יום אחד, ככה באמצע החיים, מתנועה לא מבוקרת בחדר כושר, הרגשתי כאב חד בגב תחתון ימין, הנחתי שנתפס לי שריר בגב ומיד הפסקתי להתאמן. אך לא ידעתי שזה קצת מעבר. כאבי הגב החמירו מיום ליום, התפשטו לישבן ומשם לרגל, עד כדי שיתוק מוחלט בכל הרגל! שיתוק שליווה אותי במשך 3 שנים.

בהנחיית אורתופד טופלתי תחילה בזריקות וולטרן ובכדורים נוגדי דלקות, ושאלו לא עזרו הופניתי לבדיקת CT, בה אבחנו לי פריצת דיסק עם לחץ על השק והצירות בחוליה L 2-3 ובנוסף בלט דיסק בחוליה L 4-5 ומיד הפנו אותי ל MRI. התחלתי פיזיותרפיה וטיפולי רפואה משלימה מכל הסוגים, הגעתי למומחים הכי גדולים כמו כירופרקטים, אוסטאופתים, מדקרים סינים, עיסויים ועוד. כלום לא עזר.
3 שנים שלא מצאתי פתרון לכאב שלי. הרגשתי איך זה להיות נכה!
2 אורתופדים המליצו על ניתוח, אך לא הסכמתי בשום אופן לשכב על שולחן הניתוחים.
ערב אחד, מתוך התסכול עלה לי רעיון מבריק, וכבר באותו רגע ידעתי שאני הולך להחלים לחלוטין!
בניתי תכנית טיפולים לעצמי, שיניתי הרגלי שינה לקויים, תיקנתי את היציבה שלי ע”י מדרסים בהתאמה אישית, לימדתי את אשתי במשך שבועות את שיטת הטיפול שלי והנחתי אותה מה לעשות.
אבל זה לא הכל, החלטתי למתוח גבולות ולנסות דברים שלא נוסו עד היום בתחום הטיפול. הרגשתי שיש לי הזדמנות להבין איך הגוף מגיב בזמן שאני מאתגר אותו יותר ויותר, הרגשתי שאני שולט בכל מה שקורה לי בתוך הגוף, הרגשתי שאני מצליח לקשר בין כל נקודות הכאב בגוף שלי ולגרום לגוף לרפא אותם. הרגשתי שאני הולך להחלים! זו הייתה חוויה כואבת, מצחיקה ומאתגרת במיוחד.
8 טיפולים, פעמיים בשבוע, והמצב שלי השתפר פלאים. לאחר 3 טיפולים נוספים הכאב נעלם כאילו לא היה!
חזרתי לחיות! ולתפקד באופן מלא בתור ספורטאי עד עצם היום הזה!
לתוך הידע המקצועי שרכשתי במרכז שלי במשך שנים, יצקתי את הניסיון שצברתי על גופי, ופיתחתי שיטה ייחודית המשלבת עיסוי ממוקד, דיקור בנקודות כאב ונשימה מודעת שבשנים האחרונות שינתה לאלפי אנשים את החיים ועזרה להם להתגבר על בעיות רפואיות שהם לא האמינו שניתן לפתור באמצעות טיפולים אלטרנטיביים. ההצלחה עברה מפה לאוזן וכיום, אין לי את היכולת לעזור ולטפל בכל מי שמעוניין וזקוק לטיפול.

עד שקיבלתי החלטה, אקים בית ספר בו אכשיר מטפלים נוספים בשיטת הטיפול שלי.

צרו קשר עם מרכז תירם